+90(216) 661-3018 +90(216) 661-3081

hakkımızda

THERMO SIDING'E HOŞGELDİNİZ

THERMOSIDING ürünlerini araştırma geliştirme faaliyetleri ve yatırımlarla sürekli iyileştirerek, üretimden aldığı güçle yapı sektöründe konusuyla ilgili sorunlara çözüm getirmekte ve sosyal sorumluluk kavramı içinde hareket ederek büyümeye devam etmektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

THERMOSIDING cephe kaplama malzemeleri ile, dış cephede ısı yalıtımı, estetik ve teknolojinin mimarı olan firmamız; kaplama ürünleri ile kendine özgün formlarda sunduğu yeni nesil EPS kaplama elemanlarına ilaveten cepheler için geliştirdiği cephe süs elemanları ile birlikte dış cephede eşsiz komple çözümler üretmiştir. Her birisini birer ilke imza atarak ürettiği çözümlerle çok sayıda binaya kalite, estetik ve prestij kazandırdı. Ancak, daha üstün kalitede daha iyi ürünler sunmak arzusuyla sürekli Ar-Ge ve mühendislik çalışması yaparak geliği bugünkü noktada; firma, ülkemizin gurur kaynağı olan ileri teknoloji THERMO SİDİNG marka ürünleri, dış cephe kaplama teknolojisindeki en son noktadır. 

THERMOSIDING, 2010 yılından itibaren yürüttüğü bir Ar-Ge çalışmasının sonucunda, ihtiyaca yönelik çözümler üreterek, estetik ve zerafetin mükemmel bir kombinasyonunu sizlere sunmuştur. Bu son teknoloji adımla birlikte, düz cephe konseptinde, dünyada yeni bir çığır açmıştır. Bu tecrübe ile %100 kendi emeği ve know-how çalışmalarıyla THERMOSIDING markalı bu ürünler tartışmasız dünyada ve Türkiye'de sektöründeki en iyi çözüm ürünüdür.

Dış cephe kaplama sektöründeki köklü geçmiş ve tecrübesiyle projeden montaja gerçek anlamda anahtar teslim iş yapan firmamız; THERMOSIDING marka ileri teknoloji ürünleriyle de sektörünün lider firması olmuştur.

HEDEFİMİZ

  • THERMOSIDING marka ileri teknoloji ürünlerimizle pazarında tercih ve güvenilen marka olmak;
  • Gerçek anlamda tam müşteri memnuniyetini sağlamak;
  • Dünya pazarınnda Türkiye'yi yüz akıyla temsil etmektir.
  • Isı Yalıtımının yanı sıra dış cephelerde mimari çözümler sunmak.